© 2017 by Mydentity Corporate Design, Baambrugge. www.mydentity.nl

  • Grey Facebook Icon
agenda

Mei ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

17 mei  |  5-Bogen toernooi volleybal
18 mei  |  Buitenbioscoop

20 mei  |  Bestuursraad

23 mei Samen eten

 

 

Juni ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

27 juni  |   Samen eten

 

Juli ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

25 juli   |  Samen eten

 

 

Augustus ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

22 augustus  |  Samen eten

 

 

September  ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer
26 september  |  Samen eten
27 september  |  PubQuiz!

Oktober ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

24 oktober  |  Samen eten

 

 

November  ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

28 november  |  Samen eten

 

 

December  ’19

Iedere dinsdag van 10 - 13 uur  |  Buurtkamer

14 december  |  Kruk & Stoof biljart

26 december  |  Samen eten

Aankondiging via Facebook en posters in het dorp. Kaartverkoop: Dagwinkel Baambrugge.

Schermafdruk 2019-06-12 10.31.43.png

Wil je weten wat er nog meer in je omgeving te doen is,

klik dan op bovenstaande  button!

weekprogramma gebruikers

MAANDAG
 Klaverjassen Klaverjasclub de Joker: 20.00 – 23.00 uur

Informatie bij Coba Sterkenburg | 0294-291907

 

DINSDAG
Buurtkamer: iedere dinsdag van 10.00 - 13.00 uur
 

Stijldansen: 19.30 – 23.00 uur

Informatie bij Annelies Bakker | 0297-264105

 

WOENSDAG
Koersbal: 14.00 – 16.00 uur

Informatie bij  fam. Siebert | 0294-291702, S. Fluit-Coers | jwfluit@tele2.nl


Vrouwen van Nu, elke derde woensdagavond van de maand: 20.00 – 23.00 uur 

Informatie via mevr. van der Marel | 0294-291700

 

DONDERDAG

Samen eten: iedere 4e donderdag van de maand 18.00 - 19.30 uur


Biljarten Biljartclub de Poedel: 20.00 - 24.00 uur  

informatie bij Gert Jan Kroon 

We ontmoeten je graag in het Dorpshuis!

MAANDAG
15:15 – 16:15 uur  
Peuter gym  o.l.v. José Snep  

Informatie bij Diana Seegers | 0294-291383 | 06-12634340
 

16.15 – 17.15 uur  
Gymnastiek (6 tot 8 jaar)  o.l.v. José Snep

  Informatie bij Diana Seegers | 0294-291383 | 06-12634340
 

17.15 – 18.15 uur  
Gymnastiek (8 jaar en ouder)  o.l.v. José Snep

  Informatie bij Diana Seegers | 0294-291383 | 06-12634340
 

18.15 – 19.45 uur  
Keurgroep Turnen  o.l.v. José Snep

  Informatie bij Diana Seegers | 0294-291383 | 06-12634340

 

DINSDAG
09.00 – 10.00 uur  
Conditietraining voor dames (40+) o.l.v. Märy van Eijk

Informatie bij Wil Hes | 0294-291891

 

20.15 – 21.30 uur  
Volleybal voor recreanten  o.l.v. Jan Dirk Hak

Informatie bij Koos Werneke | 0294-291967

 

WOENSDAG
20.00 – 21.00 uur  
Conditietraining voor dames  o.l.v. Marie-Claire Boucher

Info bij Willeke Buys | 0294-291241
 

21.00 – 22.00 uur  
Conditietraining voor dames en heren  o.l.v. Marie-Claire Boucher

Info bij Willeke Buys | 0294-291241

 

DONDERDAG
17.00 – 18.00 uur  
Jongens turnen van 6 jaar en ouder o.l.v. José Snep

Info bij Diana Seegers | 0294-291383 | 06-12634340
 

18.00 – 19.30 uur  
Keurgroep turnen  o.l.v. José Snep

Info bij Diana Seegers | 0294-291383 | 06-12634340

weekprogramma BEO